Sıkça Sorulan Sorular

KAPIDA ÖDEME DE, ÖDEME YAPMADAN ÜRÜNÜ ALABİLİR MİYİM?

Ürünümüze güvendiğimiz için; bu maalesef bizimde muzdarip olduğumuz bir durum. Türkiye’de gümüş değerli maden kategorisine girdiği için risk oluşmasından kaynaklı kargo firmaları bu şekilde çalışmakta. Kargo firmaları ilk olarak ödemeyi alıyor daha sonrada size ürünü teslim ediyor. Fakat şöyle bir yasal hakkınız mevcut; ödemeyi yapıp, kargoyu aldıktan sonra, kargocuya beklemesini söyleyebilir ve onun önünde kargoyu açabilirsiniz. Ürünle ilgili bir problem varsa yasal tutanak tutmasını isteyebilir onuda şahit gösterebilirsiniz. Böylelikle elinizde ürünün problemli olduğuna dahil yasal bir belge olacaktır ve hakkınızı ararken size yardımcı olacaktır.

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI NELERDİR ?

Bombeli gümüş alyanslar kategorisinde değişim mevcuttur.Diğer kategorilerde alyanslar kişiye özel olarak üretildiği için tüm firmalardaki iade ve değişim almama durumu bizdede geçerlidir. Kişiye özel tüm ürünlerde üretim yapıldığı için değişim yapılmamaktadır.

YÜZÜK ÖLÇÜSÜNÜ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

En doğru yüzük ölçüsünü birden fazla kuyumcuya giderek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Fakat bu imkan yoksa evde deneyebileceğiniz bir kaç yöntem mevcut, ancak bu yöntemler bazen kesin doğru sonuçlar vermemektedir ve firmamız yüzük ölçüsü konusunda sorumluluk kabul etmemektedir. Yinede kuyumcuya gidecek imkanınız yoksa ve evde ölçü alma yöntemleri için iletişime geçebilirsiniz.

FİRMANIZA NASIL GÜVENEBİLİRİM ?

Firmamız kuyumcular odasına kayıtlı yasal bir üretici firmadır. Ayrıca ürünleriniz kargoya verilmeden önce müşteri temsilcilerimizden detaylı fotoğraf ve video isteyip ürünlerinizi daha KARGOLANMADAN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ. 

ALYANSLARIN İÇİNE İSİM, TARİH VE SEMBOL YAZDIRA BİLİR MİYİM ?

Evet, alyanslarınızın içine istediğiniz; isim, tarih, kalp-sonsuzluk gibi sembolleri yazdırabilirsiniz ve bu işlem ÜCRETSİZDİR

TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLİR MİYİM?

Web sitemizden peşin fiyatına 4 TAKSİT veya vade farklı 12 TAKSİTE kadar alışveriş yapabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZ ?ORJİNAL GÜMÜŞ MÜ??

Hediyeler dahil tüm ürünler 925 AYAR “orjinal” gümüştür.

AMBALAJLANMA ŞEKLİ NASIL?

Ürünlerimiz şık ve özel bir KUTU ile teslim edilir.

KARGO, KAPIDA ÖDEME VEYA BAŞKA BİR ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM ?

Ürün fiyatı olarak ne görüyorsanız onu ödersiniz, kargo dahil EKSTRA BAŞKA HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEZSİNİZ !

KARARMA OLUR MU?

Orjinal gümüşler zamanla kararır, bu gümüş madenin doğasında olan bir şeydir. Zamanlaması da tamamen sizin kullanımınıza bağlıdır. (Deterjan, krem vb. kimyasallar kararma süresini kısaltır.) Ancak kararan gümüşün parlatılması son derece basit bir işlemdir. Bir gümüşcü de 5-10 TL gibi düşük ücretlere ürününüzü eski parlaklığına kavuşturabileceğiniz gibi, bize gönderdiğiniz taktirde bizde bakım konusunda yardımcı olabiliriz.

RENKLERDE ÇIKMA OLUR MU ?

Gümüş madeni üzerine yapılan altın, roze, siyah gibi kaplamalar doğal olarak zamanla açılıp gümüşün eski rengine dönecektir. Bu süreç tamamen sizin kullanımınıza bağlıdır, deterjan, krem, parfüm vb. kimyasallardan uzak tutarsanız rengin açılma zaman dilimi artacaktır. Bu her marka, her firma ve her model için geçerlidir. Ancak uygun fiyatlara bir gümüşcü de tekrar eski rengine döndürtebilirsiniz, yine firmamız da bu konuda size yardımcı olacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır