Filtreleme

Markalar
Stok Durumu

  Eğer siz de gümüş bilezik tutkunuysanız Gümüş Atölye'nin doğru adres olduğuna emin olabilirsiniz. Çarpıcı ve göz alıcı gümüş bilezik modelleri konusunda sizlere birbirinden şık ve hoş gümüş bilezik seçenekleri sunuyor. iTasarımlar arasında sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan modeller gibi, çeşitli süslemelerle dizayn edilen tasarımları gümüş bilezik modellerinde buluşturuyoruz.

  Gümüş Bilezik


 • ELİŞİ GÜMÜŞ BİLEZİK
 • Ana kombinlerin olmazsa olmazlarından biri gümüş bilezik modelleridir. Lüksün vazgeçilmez parçalarından biri olan gümüş bilezikler, zarif modelleri ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Zarif tasarımları ile şık görünümü ile şıklığınıza şıklık katan bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gümüş bilezik modellerinin ince bir tasarıma sahip olması, bol aksesuar takmayı sevenlerin ilk tercihlerinden biri haline gelmektedir. Öte yandan ince gümüş bilezik, hafifliği sayesinde ağır olmadan hem zarif hem de lüks bir tasarıma sahiptir.  

  Her Zamanın Vazgeçilmez Aksesuarı

  Otantik gümüş bilezik tasarımları farklı tarzlara hitap etmekte ve özgün tasarımı ile göz doldurmaktadır. Klasik masif gümüş bilezik modelleri, tarzına uygun bir model olup herkesin mücevher kutusunda olması gereken tasarruf parçalarından biridir.

   

  Tarzınızı tamamlayan gümüş aksesuarlar sadece kadın kullanıcılar için değil erkek kullanıcılara hitap edecek şekilde de tasarlanmaktadır. Gümüş erkek bilezik maskülen kombinlerin şıklığını ve modern havasını arttırmaktadır.

  Gümüş bilezik yıllar içinde kadınların her zaman vazgeçilmez bir aksesuarı olduysa da, moda trendlerine göre de giderek çeşitleniyor. Son yıllarda popülaritesi giderek artan bebekler için tasarlanan gümüş bilezikler ise, minik kalplerin bileklerinde yeni bir esinti yaratmaktadır. Gümüş bilezik modelleri ve fiyatları değişiklik göstermekle birlikte her tarza uyum sağlamakta ve her cebe uygun geniş bir ürün yelpazesi içermektedir. Gümüş bilezik şıklığı ile bileğinizi sararak hoş bir görünüm elde etmenizde büyük rol oynamaktadır. Kalın gümüş bilezik ile daha gösterişli bir hava yakalayabilir, günlük ya da özel günlerde tercih ettiğiniz kıyafetleriniz ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır