Filtreleme

Markalar
Stok Durumu

  Eğer siz de gümüş küpe tutkunuysanız Gümüş Atölye'nin doğru adres olduğuna emin olabilirsiniz. Çarpıcı ve göz alıcı gümüş küpe modelleri konusunda sizlere birbirinden şık ve hoş gümüş küpe seçenekleri sunuyor. iTasarımlar arasında sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan modeller gibi, çeşitli süslemelerle dizayn edilen tasarımları gümüş küpe modellerinde buluşturuyoruz.

  Gümüş Küpe


 • MARKİZ MODEL GÜMÜŞ KÜPE
  MARKİZ MODEL GÜMÜŞ KÜPE
  %26
  15,920.57 TL11,793.82 TL
 • KALP SALLANTILI GÜMÜŞ KÜPE
  KALP SALLANTILI GÜMÜŞ KÜPE
  %39
  19,457.79 TL11,793.82 TL
 • MARKİZ TAŞLI HALKA GÜMÜŞ KÜPE
  MARKİZ TAŞLI HALKA GÜMÜŞ KÜPE
  %35
  27,121.76 TL17,689.18 TL
 • SIRA KALP GÜMÜŞ KÜPE
  SIRA KALP GÜMÜŞ KÜPE
  %15
  23,584.54 TL20,047.33 TL
 • PEMBE KALP TAŞLI FİYONK GÜMÜŞ KÜPE
  PEMBE KALP TAŞLI FİYONK GÜMÜŞ KÜPE
  %30
  15,920.57 TL11,204.29 TL
 • Gümüş küpe, yüzyıllardır insanoğlu tarafından değerli bir metal olarak kabul edilen ve birçok alanda kullanılan bir madde olan gümüş ile üretilen küpelerdir. Kıymetli bir maden olan gümüş, çok eski zamanlardan beri kadın ve erkekler tarafından aksesuar olarak kullanılmış ve değerli bir mücevher olarak kabul edilmiştir.

   

  Her Yaşa Uygun Tasarımlar

  Gümüş küpe modelleri yeni tasarımlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Zamanla estetik anlayışı geliştikçe zenginleşmiş olması ise günümüzde sayısız modelin var olmasını sağlamıştır. Kullanıcının zevkine göre uyarlanabilen birçok gümüş küpe modeli bulunmaktadır. Otantik, geleneksel veya yenilikçi bir yaklaşımı yansıtan tasarımlara sahip olabilirler. 925 ayar gümüş küpe çeşitleri arasında yer alan bu ürünler, kullanıcılara kendi tarzlarını yaratmaları için geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Bu anlamda sade ve uyumlu çeşitler arasında minimal gümüş küpeler dikkatleri çekmektedir. Zarif stili seven kullanıcılar için ise asma kat gümüş küpeler ön plana çıkar. Değerli aksesuarları kendi tarzının bir parçası olarak görenler için altın kaplama gümüş küpeler oldukça uygun bir seçenek olabilir.

   

  Gümüş top küpeler, gümüş halkalar ve gümüş kıkırdak küpeler son zamanların en popüler tasarımlarından bazılarıdır. Kendine özgü tasarımı, renk seçenekleri ve ince işçiliği ile hem günlük hayatta kullanılan kombinlerde hem de özel davetlerde tercih edilebilir. Ayrıca zarif bir görünüm isteyen kullanıcılar için gümüş baget küpeler de düşünülebilir.

   

  Gümüş modeller taşlı seçenekler ya da zengin renklere sahip modellerle sınırlı değildir. 7'den 70'e her yaşa uygun tasarımlarla küpeler birçok farklı boyutta bulunabilir. Çocuklar için gümüş küpeler buna en güzel örnektir. Genç kullanıcılar için özel olarak tasarlanan bu ürünler, gümüş küpe ve altın gümüş küpe gibi seçeneklerle sunulmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır