Eğer siz de gümüş bileklik tutkunuysanız Gümüş Atölye'nin doğru adres olduğuna emin olabilirsiniz. Çarpıcı ve göz alıcı gümüş bileklik modelleri konusunda sizlere birbirinden şık ve hoş gümüş bileklik seçenekleri sunuyor. iTasarımlar arasında sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan modeller gibi, çeşitli süslemelerle dizayn edilen tasarımları gümüş bileklik modellerinde buluşturuyoruz.

  Gümüş Atölye


 • MARKİZ MODEL GÜMÜŞ KÜPE
  MARKİZ MODEL GÜMÜŞ KÜPE
  %26
  1,350.00 TL1,000.00 TL
 • KALP SALLANTILI GÜMÜŞ KÜPE
  KALP SALLANTILI GÜMÜŞ KÜPE
  %39
  1,650.00 TL1,000.00 TL
 • MARKİZ TAŞLI HALKA GÜMÜŞ KÜPE
  MARKİZ TAŞLI HALKA GÜMÜŞ KÜPE
  %35
  2,300.00 TL1,500.00 TL
 • SIRA KALP GÜMÜŞ KÜPE
  SIRA KALP GÜMÜŞ KÜPE
  %15
  2,000.00 TL1,700.00 TL
 • Gümüş bileklik modelleri, çarpıcı tasarımları ve zarif görünümleri ile her ortamda tercih edebileceğiniz ilk dikkat çekici takı seçenekleri arasında yer almaktadır. Gümüş bileklikler geniş ürün yelpazesi ile her yaşa ve tarza uygun olup aynı anda kullanılabilmektedir. Erkekler ve kadınlar için özel olarak tasarlanan gümüş bileklikler özel günlerde ya da gündelik olarak kullanılabilir.

  Sadeliğin Gücüne İnananlar İçin Eşsiz Bir Seçenek

  Bu ürünler sadeliğin gücüne inanan kullanıcılar için son derece zarif ve sade şekillerde işlenmektedir. Her ortamda iz bırakmak isteyenler için taş ve dekoratif seçenekleriyle tasarlana gümüş bileklik modelleri, sevdiklerinize verebileceğiniz nadide hediye seçeneklerinden biri olarak da dikkat çekiyor.

   

  Her bütçeye uygun fiyatları ile beğeni toplayan ürünler, şıklığından ve zarif yaşam tarzından vazgeçemeyenlerin favori aksesuarları arasında yer alıyor. Hayatınızın her anında takabileceğiniz takıların başında gümüş bileklikler geliyor.

  Klasik tasarımlı modeller, parlak gümüş renginde üretilmeleri ve zarif desenleri yansıtmaları nedeniyle daha çok günlük kombinleri öne çıkarmak için kullanılıyor. İddialı ve modern bir görünüm sergilemeyi seven kullanıcılar için tasarlanan harfli gümüş bileklik seçenekleri, farklı görünümü ve benzersiz detaylarıyla dikkat çekiyor. Ruh halinizi, dünya görüşünüzü ve sıra dışı kişiliğinizi etkileyici bir şekilde vurgulayabilen modern bir tasarıma sahip olan bu ürünler, gündelik ve resmi kıyafetlerin yanı sıra gece kıyafetleri ile de kullanılabilir. Altın, pembe altın ve siyah gibi çeşitli renklerde de mevcut olan modern bir tasarıma sahip ürünler, benzersiz bir tarz yaratmanıza ve gittiğiniz her yerde kişiliğinizi özgürce ifade etmenize olanak tanımaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır